Zielona Warszawa

telefon

+48 501 203 447


Dopłata z programu "Mieszkanie dla Młodych"

Rządowy program "Mieszkanie dla Młodych"

 

Z przyjemnością informujemy Państwa, że prawie wszystkie domy na osiedlu Zielona Warszawa kwalifikują się do dopłaty z rządowego programu "Mieszkanie dla Młodych". Jeśli przynajmniej jedno z Państwa nie ukończyło jeszcze 35 roku życia i żadne z Was nie jest ani nie było nigdy właścicielem domu czy mieszkania (współwłasność się nie liczy!), to możecie skorzystać z dopłaty do kredytu nawet do 100 000 zł! Zapraszamy do biura sprzedaży w celu zapoznania się ze szczegółami procedury ubiegania się o dopłatę.

 

Więcej informacji o programie można przeczytać na oficjalnej stronie programu MDM: rodzina.gov.pl/mieszkanie/program-mieszkanie-dla-mlodych 

 

Nasz doradca kredytowy chętnie pomoże Państwu w załatwieniu wszelkich formalności tak, aby zagwarantować uzyskanie rządowej dopłaty z programu "Mieszkanie dla Młodych". Prosimy kontaktować się w tej sprawie z panią Agnieszką Seweryniuk z Open Finance:

 

Agnieszka Seweryniuk

Ekspert Finansowy Open Finance S.A.

Tel.: +48 722 261 733

e-mail: agnieszka.seweryniuk@opendirect.pl

 Aktualności

Wszystkie aktualności »

projekt i wykonanie MKPOL.pl

Dla poprawnego funkcjonowania ta strona korzysta z plików cookies - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.